Hakkımızda

Ozçelik İnşaat bünyesinde bulunan Ozçelik Ticaret, merkezi Adana Seyhan Gülbahçesi mahallesinde faaliyet göstermektedir. Firmamız, tüm çalışanları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan, şirket hedeflerinin her kademede içselleştirildiği, düşüncelerin özgürce paylaşılabildiği, şeffaf bir çalışma ortamı sunmayı hedeflemektedir..
TARİHÇE

Ozçelik Ticaret başarı hikayesinin geçmişi, 1999 yılında Adana Seyhan'da, 40 m²'lik dükkan'da, Ozçelik Ticaret olarak, Babalarının desteğini alarak, 4 kardeşle birlikte demir ve çimento satışı ile başlamıştır. Bunun akabinde, 2006 yılında ticaret ağlarını genişleterek, Gayrimenkul Yatırım ve Pazarlamada, sektöre ivme kazandırmışlardır. Genç ve çalışkan kardeşler, kısa zamanda kendileri için sabır ve alınterinin eseri olan, Ozçelik İnşaat San.Tic.Ltd.Şti'ni, 2011 yılında kurmuş olup, bununla birlikte Yapı Müteahhitliğine başlamışlardır..
MİSYONUMUZ

Toplumsal sorumlulukları ve çevre bilinciyle, katma değeri yüksek ve kaliteli yaşam konutları ile ticareti yükselten, paydaşlarına değer veren ve değer sağlayan, sürekli iyileştirmeyi ilke edinen iyi bir şirket olmaktır..
VİZYONUMUZ

Firmamız gerek İnşaat sektöründe, gerek inşaat malzemelerinde, tarım sektöründe ve yapı elemanları imalatında, (BİMS) yenilikçi, güçlü, çevreye ve insana duyarlı iyi bir şirket olmaktır..
DEĞERLERİMİZ

Güvenilir olmak, Yenilikçi olmak, Duyarlı olmak, Paylaşımcı olmak..
İLKELERİMİZ

İnsan Odaklı Yönetim, Müşteri Odaklı Yönetim, Güvenli İşyeri ve Sürekli İyileştirme 16 Yıldır günümüze kadar doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek, yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat malzemeleri sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. Özellikle inşaat malzemeleri sektöründe, kuruluşundan itibaren özverili, titiz çalışmaları ile kendini geliştiren ve güçlü pazarlama ağı sayesinde inşaat sektörünün aranılan firması olmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu yana, müşterilerimize bütün ürün ve hizmetleri, kalite ve güvende etik değerlerden ödün vermeden, her seferinde beklentileri aşarak sunmaktadır. Bu sayede 750’si faal olmak üzere 1000' i aşkın müşteri portföyüne sahip olan şirketimiz, müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetlerle geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliğini, kalite yönetimini, yaygın hizmet ağı ile ürün çeşitliliğinde öncü uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilk akla gelen ve tercih edilen global bir işletme olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Adana'da inşaat sektörüne yön veren bir çok üretici firmanın distribütörlüğünü yapan Ozçelik İnşaat, bu firmalar ile inşaat malzemeleri sektöründe çok büyük işlere imza atmıştır. Adana'da Gülbahçesi mahallesinde, 200m² Showroom, 800m² iş çalışma alanı, toplam 17.000m² alan üzerine kurulmuş olan OZCELİK İNŞAAT, tüm ürünlerini bir çatı altında toplayarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ozçelik inşaat malzeme sektöründeki tecrübelerini, 2006 yılından itibaren Gayrimenkul ve Pazarlamaya başlamış olup, onun akabinde 2011 yılında da inşaat yapımına adım atarak bu alanda da kalitesini ortaya çıkarmıştır. Günümüze kadar pek çok yerde yaptığı örnek projeleriyle, kalite ve güven oluşturan bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Ozçelik inşaat olarak; müşteri odaklılık, karşılıklı saygı, şeffaflık, güven, adalet, sorumluluk bilinci, rekabetçilik ve en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi değerlerimizle ve bu değerler doğrultusunda hizmetlerimize, her geçen gün değer katarak yürüyüşümüze emin adımlarla devam etmekteyiz..

Soru ve önerileriniz için bize ulaşın.

Hedeflerimizden hiç bir zaman şaşmadık daima doğruyu hedefledik..

Sizde kaliteli yapılar doğru inşaat malzemeleri için biz tercih edin.

100%

Kalite

100%

Güven

100%

Hizmet


Markalarımız

  • 4
  • indir
  • gunsan-yapi-kimyasallari-logo
  • logo
  • ejder
 

Yeniliklerle dolu firmamızda, hergün teknolojiyi takip ederek, sizlere en güzel evleri ve iş merkezlerini kuruyoruz.